Акційна пропозиція:
Збери свою команду супергероївКожна мама піклується про здоров’я своєї малечі. Особливо, якщо мова йде про дитячий раціон та достатню кількість вітамінів💚

І якщо виключенням шкідливих солодощів сьогодні нікого не здивувати, то зміцнення дитячого імунітету за рахунок спеціальних льодяників – це щось нове та інноваційне. Діти обожнюють солодке, тому вони точно вподобають вітамінізовані «Льодяники для супергероїв» від ТМ Dr. Bauer. В їхньому складі є вітаміни А, С, Е, ніацин, біотин та фолієва кислота, які стануть додатковими джерелами вітамінів.

Сьогодні  ми хочемо повідомити вам про початок акції в мережі аптек «Здорова Родина» та аптеках-партнерах – «Збери свою команду супергероїв!». Акція триватиме з 1 січня по 28 лютого 2022 року. 

Щоб прийняти участь в акції необхідно виконати всі умови:

1. Придбати ОДНИМ чеком 5 шт. «Льодяників для супергероїв» від ТМ Dr. Bauer

2. Сфотографувати чек та надіслати його повідомленням у офіційну Facebook-спільноту мережі аптек «Здорова Родина» @zdorovarodynacompany  за посиланням: https://www.facebook.com/zdorovarodynacompany

3. Підписатись на сторінку організатора у Facebook @zdorovarodynacompany 

4. У повідомленні ОБОВ’ЯЗКОВО вказати контактні дані – прізвище, ім'я, номер телефону, номер поштового відділення «Нової Пошти» чи «Укрпошти», з якого бажаєте отримати подарунки у разі перемоги в розіграші.

Кожен учасник може надіслати необмежену кількість чеків. Більше чеків – більше шансів на перемогу! Але пам’ятайте – задля уникнення можливих шахрайських дій кожен чек буде проходити перевірку.

Якщо виконані всі умови – Ви автоматично стаєте учасниками розіграшів чудових подарунків!

17.01, 31.01 та 14.02 ми оберемо 9 переможців, кожен з яких отримає подарунковий набір – термокружку, ланч-бокс та шопер. 

А 28.02 ми проведемо головний розіграш – 3 переможці окрім подарункових наборів отримають головні призи – 3 СМАРТ-ГОДИННИКА!

Обов’язково слідкуйте за сторінкою @zdorovarodynacompany у Facebook, адже саме там публікуватимуться списки переможців. 

Вітамінізуйтесь правильно разом з мережею аптек «Здорова Родина» та отримуйте за це круті призи!


Ознайомтесь з офіційними умовами акції:

Cоціальні програми