АКЦІЇ

Знижки для найменших* – акція в аптеках мережі «Здорова Родина» та в аптеках-партнерах

Термін дії акції «Знижки для найменших» з 1 квітня 2021 року по 31 грудня 2021 року у аптеках мережі «Здорова Родина» та аптеках-партнерах. Знижка надається учасникам акції на дитяче харчування або косметичні засоби для матері та дитини, на які розповсюджується дія Рекламної акції.

Хіт-ціна* - акція в аптеках мережі Здорова Родина та в аптеках-партнерах

Термін дії акції «Хіт-ціна» з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року у аптеках мережі «Здорова Родина» та аптеках-партнерах. Знижка надається учасникам акції на лікарські засоби або косметику, на які розповсюджується дія Рекламної акції.

Косметичні засоби бренду Skarb Matki зі знижкою -15%

З 01.05 по 31.05.2021 отримайте знижку -15% на новинку в мережі аптек «Здорова Родина» – бренд гіпоалергенних косметичних засобів для немовлят, дітей та дорослих – Skarb Matki.

Весняні знижки до -30% на косметику!

Мережа аптек «Здорова Родина» та аптеки-партнери до свята Весни дарують Вам неймовірні знижки на косметику різноманітних косметичних брендів.

Знижки на косметику до Дня Закоханих

У мережі аптек "Здорова Родина" та аптеках-партнерах Ви зможете знайти неймовірні подарунки для Ваших коханих людей, адже ми даруємо знижки на косметику, які діятимуть протягом усього лютого.

1 2 3 4 5 6
About Information