Новини

27.06.2019 Знайомтесь, це - ЗДОРОВКО

Привіт, я - ЗДОРОВКО і я хочу розповісти Вам про здоровий спосіб життя та про те, як подбати про своє здоровя з дитинства.


У мене є мрія. Я хочу, щоб усі люди на землі були здорові та не хворіли. Я ще малий, мені 11 років, але я розумію, що за здоров’ям потрібно стежити змалку.

Як і багато дітей мого віку,  я часом неслухняний, не хочу ходити до школи і не люблю пити вітаміни. Я деколи хворію, але для моїх батьків це - не проблема. Вони знають що робити у таких ситуаціях.

Вже декілька років підряд ми з сім’єю їздимо на море, щоб оздоровитись. Мама каже, щоб бути здоровим, треба їсти багато фруктів і овочів, у яких багато вітамінів, займатися спортом, та вести активний спосіб життя.

Кожного тижня я буду розповідати Вам цікаві історії з свого життя та даватиму корисні поради.


Спілкуватися з Вами я буду на своїх сторінках:

Facebook: www.facebook.com/zdorovarodynacompany

Instagram: www.instagram.com/zdorovarodyna_apteka

Telegram: t.me/zdorovarodyna


Всім зичу здоров’я і надіюсь, що ми з Вами станемо друзями ;)

25.03.2022

Купуй товари за програмою "Пакунок малюка" в аптеках Здорова Родина

Уряд ухвалив рішення, що дозволяє сім'ям під час воєнного стану використати кошти грошової компенсації "пакунок малюка" на будь-які необхідні товари💚

25.01.2022

Купуйте ліки за програмою єПідтримка в Дії в Аптеках Здорова Родина

Від сьогодні у вас є можливість придбати ліки в мережі аптек Здорова Родина за 1000 грн від держави💊

30.11.2021

Ехінасаль – рослинний сироп для лікування кашлю

Компоненти Ехінасаль підібрані таким чином щоб лікувати і сухий і вологий кашель, тому не потрібно хвилюватися чи правильно підібрано сироп.

29.10.2021

Нормалізація роботи печінки та жовчовивідних шляхів із Рафахоліном Ц

Алкоголь, жирна та гостра їжа, переїдання, порушення режиму харчування, стрес – все це є причинами розладів роботи печінки жовчних шляхів та жовчного міхура, в результаті чого зменшується кількість жовчі, яка необхідна в процесі перетравлювання їжі.

30.09.2021

Гемороль – найкращий вибір при геморої

Гемороль – комплексний препарат на основі екстрактів 6 лікарських трав: ромашки, рокитника, деревію, кори каштану кінського, перстачу та беладони, для лікування геморою, хронічного проктиту, тріщини заднього проходу.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information