Новини

28.01.2020 В оновленій аптеці у Тернополі щастить усім!

Аптека «Здорова родина», що розміщувалася по вулиці П.Куліша, 2А у місті Тернопіль, змінила адресу. Відтепер наша аптека знаходиться за адресою: вулиця Симоненка,1Б.


В оновленій аптеці «Здорова родина» представлений величезний асортимент медичних препаратів та медтехніки, дитячого харчування та засобів догляду. В даній аптеці працює програма «Доступні ліки».

З нагоди переїзду, аж до кінця лютого кожен покупець, який здійснить покупку в даній аптеці на суму від 100 гривень, отримає гарантований подарунок*! 

Чекаємо на Вас в оновленій аптеці по вулиці Симоненка, 1Б у місті Тернопіль.


Інформація, яку Вам необхідно знати про Аптеку «Здорова Родина» в м. Тернопіль 

Розташування: вулиця Симоненка, 1Б, м. Тернопіль.

Графік роботи: працюємо з 08.00 до 21.00 без перерви та вихідних.

Контактний номер аптеки: +38  (095)288 43 48.


*Під подарунком мається на увазі можливіть отримати гарантовану знижку на покупку у розмірі 3%, 5%, 7%. Акція діє в аптеці "Здорова родина" за адресою: м.Тернопіль, вул. Симоненка, 1Б. Термін дії акції: 01.01.2020 - 20.02.2020

26.03.2020

ПЕРЕЛІК АПТЕК, У ЯКИХ МОЖНА ПРИДБАТИ АНТИСЕПТИКИ

Повідомляємо, що в аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери надійшли у продаж антисептичні засоби. Перелік аптек, де можна придбати згадані засоби, наведений нижче.

24.03.2020

ОН-ЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ

Бажаєте скинути вагу, але не знаєте з чого почати? Можливо, достатньо просто зменшити споживання калорій протягом дня. Але ж рахувати ці калорії так нудно! Підтримуйте бажану вагу із задоволенням! Спеціально для вас ми розробили он-лайн калькулятор.

19.03.2020

Робота аптек "Здорова Родина" під час карантину

На час проведення карантинних заходів, спричинених поширенням коронавірусу, аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери працюють у штатному режимі. Про зміни у графіках роботи ми повідомлятимемо вас через офіційні канали комунікації.

17.03.2020

Корисні поради і лайфхаки: ми запустили YouTube-канал "Здорова Родина"

Бажаєте якнайдовше виглядати молодими, або уникати продуктів, які шкодять здоров’ю? Чи довідатись, як гарно виглядати без надмірних затрат та які копійчані препарати з аптеки замінюють дорогі косметичні засоби? Переходьте на YouTube-канал "Здорова Родина"

16.03.2020

Симптоми СOVID-19, грипу та застуди

Відчуваєте, що захворіли: грип, застуда чи коронавірус? Не поспішайте панікувати, спершу з’ясуйте симптоми. Пропонуємо табличку, що допоможе вам зорієнтуватися. Нагадуємо, що остаточний діагноз може поставити виключно лікар.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information