Новини

22.11.2019 Здоровко на Крайовій Пластовій Спартакіаді в Івано-Франківську

Відбулась Шістнадцята Крайова Спартакіада в Івано-Франківську


15-17 листопада в Івано-Франківську відбулась Шістнадцята Крайова Спартакіада, організована місцевим осередком Пласту.

Традиція проведення крайових спартакіад започаткувалась у 2000 році в Львові, після чого досвід перейняв Івано-Франківськ. Цього року на крайову спартакіаду в Івано-Франківськ прибули 235 пластунів із усієї України!

Командні змагання відбувались в таких видах спорту як волейбол, баскетбол, гандбол та футбол.

Мережа аптек «Здорова Родина» підтримала ініціативу проведення заходу та подбала про безпеку учасників, укомплектувавши аптечки лікарськими препаратами та медичними засобами.

А наш Здоровко, хоч і не брав участь у змаганнях, але активно вболівав і підтримував пластунів. Не пропустив Здоровко і церемонію нагородження переможців.

Як все відбувалось? Ось фотозвіт із заходу.

06.12.2019

Святкові відкриття нових аптек "Здорова Родина"

У нас чудові новини для мешканців смт. Заболотів та м. Зборів! Відбулися святкові відкриття двох нових аптек "Здорова Родина"!

27.11.2019

Зустрічайте Чорну п’ятницю в мережі аптек «Здорова Родина»

Знижки до -50% на косметику відомих брендів усього декілька днів. Поспішіть придбати улюблену продукцію за приємними цінами!

21.11.2019

У «Здоровій Родині» щастить усім!

Хто з нас не користувався знижками? А як часто ви самі обираєте свою знижку? Так-так, у «Здоровій Родині» розмір знижки, яку ви можете отримати, залежить тільки від вас! Скористайтеся унікальною пропозицією в аптеці «Здорова Родина» в смт. Маневичі.

18.11.2019

Іменна стипендія для кращого студента!

У Луцьку відбулось урочисте вручення іменної стипендії мережі аптек «Здорова Родина» кращій студентці спеціальності «Фармація».

06.11.2019

ТЕСТ НА СТРЕС: визначення рівня напруженості за 15 секунд

Відчуваєте напругу чи втому? Задумуєтесь про відпустку? Пропонуємо визначити рівень свого напруження за допомогою тесту із зображеннями, так званими «зоровими ілюзіями».

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information