Новини

24.03.2020 ОН-ЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ

Бажаєте скинути вагу, але не знаєте з чого почати? Можливо, достатньо просто зменшити споживання калорій протягом дня. Але ж рахувати ці калорії так нудно! 

Підтримуйте бажану вагу із задоволенням! Спеціально для вас ми розробили он-лайн калькулятор. З його допомогою можна отримати інформацію про рекомендовану кількість калорій, споживаючи які ви зможете скинути, набрати або ж підтримувати наявну вагу.

Що потрібно зробити? Просто перейти за цим посиланням на нашу сторінку в Інстаграм, обрати, скільки кілограмів бажаєте скинути й зайти на наш он-лайн калькулятор, ввести свої дані та отримати результат. 

Окрім калькулятора, ми запропонували вам табличку з кількістю калорій, які ,у середньому, витрачає людина, виконуючи певні дії. 

Розрахунок калорій реалізовано за формулою Міффліна - Сан-Жеора. У даний час Американська асоціація дієтологів визнає цю формулу найбільш точною серед подібних.

Майте на увазі, що результати нашого он-лайн калькулятора калорій мають рекомендаційний характер. У разі, якщо Ви вирішили набрати або скинути вагу – проконсультуйтеся із Вашим лікарем.


30.04.2021

Вітаємо з Великоднем!

Щиро вітаємо Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

24.11.2020

"Чорна П'ятниця 2020" -50%

Знижки до -50% на всі відомі бренди косметики. У кожного любителя шопінгу цей день обведений у календарі, адже саме в цей день відбувається знаменита "Чорна П'ятниця 2020". Вона єднає весь світ в божевільний хаос знижок та покупок.

27.10.2020

1+1=3 на лікувальну косметику ТМ VICHY та La Roche-Posay

Гарна новина для поціновувачів французької лікувальної косметики! Ви маєте можливість придбати два засоби обраного бренду і отримати третій товар у подарунок*! Поспішіть! Акція діє з 29.10.2020 по 31.10.2020 року

07.10.2020

Благодійна програма "Народжені для обіймів"

Компанія Кімберлі-Кларк з 01.10 по 17.11. проводить національну благодійну програму по зібранню коштів на впровадження «методу кенгуру» у перинатальних центрах України «Народжені для обіймів».

05.10.2020

Знижки на косметику у жовтні

на лінійку Anti-Aging та Stop AKN від бренду BABE Laboratorios. Цієї осені твоя шкіра повинна бути найкращою!

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information