Новини

24.03.2020 ОН-ЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ

Бажаєте скинути вагу, але не знаєте з чого почати? Можливо, достатньо просто зменшити споживання калорій протягом дня. Але ж рахувати ці калорії так нудно! 

Підтримуйте бажану вагу із задоволенням! Спеціально для вас ми розробили он-лайн калькулятор. З його допомогою можна отримати інформацію про рекомендовану кількість калорій, споживаючи які ви зможете скинути, набрати або ж підтримувати наявну вагу.

Що потрібно зробити? Просто перейти за цим посиланням на нашу сторінку в Інстаграм, обрати, скільки кілограмів бажаєте скинути й зайти на наш он-лайн калькулятор, ввести свої дані та отримати результат. 

Окрім калькулятора, ми запропонували вам табличку з кількістю калорій, які ,у середньому, витрачає людина, виконуючи певні дії. 

Розрахунок калорій реалізовано за формулою Міффліна - Сан-Жеора. У даний час Американська асоціація дієтологів визнає цю формулу найбільш точною серед подібних.

Майте на увазі, що результати нашого он-лайн калькулятора калорій мають рекомендаційний характер. У разі, якщо Ви вирішили набрати або скинути вагу – проконсультуйтеся із Вашим лікарем.


04.05.2020

«Здорова Родина» відтепер і у Вайбері!

Якщо ви бажаєте першими отримувати актуальну інформацію про знижки й акції у наші мережі, приєднуйтеся до офіційної Вайбер-спільноти «Здорова Родина».

13.04.2020

Перелік аптек, де можна придбати маски та антисептики

Шановні відвідувачі! Оновлюємо інформацію щодо наявності антисептичних засобів та медичних масок в аптеках мережі «Здорова Родина» та аптеках-партнерах.

06.05.2020

У наших аптеках можна придбати тести на визначення коронавірусу (NEW)

Повідомляємо, що в аптеках «Здорова Родина» у продажі є тести на визначення коронавірусу. Перелік аптек:

26.03.2020

ПЕРЕЛІК АПТЕК, У ЯКИХ МОЖНА ПРИДБАТИ АНТИСЕПТИКИ

Повідомляємо, що в аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери надійшли у продаж антисептичні засоби. Перелік аптек, де можна придбати згадані засоби, наведений нижче.

19.03.2020

Робота аптек "Здорова Родина" під час карантину

На час проведення карантинних заходів, спричинених поширенням коронавірусу, аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери працюють у штатному режимі. Про зміни у графіках роботи ми повідомлятимемо вас через офіційні канали комунікації.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information