Новини

17.03.2020 Корисні поради і лайфхаки: ми запустили YouTube-канал "Здорова Родина"

Цікавої та корисної інформації забагато не буває. Саме тому ми розпочали роботу над створенням YouTube-каналу «Здорова Родина».

На нашому каналі можна у легкій та доступній формі отримати інформацію про складні теми. У перших відео розкриваємо актуальні питання із царин косметології, дієтології, фітнесу та догляду за собою.

Для зручності, ми розділили відео за рубриками. Наразі активними є рубрики «Поради фармацевта» і «Фітнес та дієтологія».

Якщо бажаєте якомога довше виглядати молодими, або уникати продуктів, які шкодять нашому здоров’ю, попри те, що вважаються «корисними», дивіться відео з рубрики «Фітнес та дієтологія». А в рубриці «Поради фармацевта», ділимося інформацією як гарно виглядати без надмірних затрат та які копійчані препарати з аптеки замінюють дорогі косметичні засоби.

Переходьте на YouTube-канал «Здорова Родина», підписуйтеся, кладіть «вподобайки» та пишіть у коментарях, на яку тему ви б хотіли побачити відео.


26.03.2020

ПЕРЕЛІК АПТЕК, У ЯКИХ МОЖНА ПРИДБАТИ АНТИСЕПТИКИ

Повідомляємо, що в аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери надійшли у продаж антисептичні засоби. Перелік аптек, де можна придбати згадані засоби, наведений нижче.

24.03.2020

ОН-ЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ

Бажаєте скинути вагу, але не знаєте з чого почати? Можливо, достатньо просто зменшити споживання калорій протягом дня. Але ж рахувати ці калорії так нудно! Підтримуйте бажану вагу із задоволенням! Спеціально для вас ми розробили он-лайн калькулятор.

19.03.2020

Робота аптек "Здорова Родина" під час карантину

На час проведення карантинних заходів, спричинених поширенням коронавірусу, аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери працюють у штатному режимі. Про зміни у графіках роботи ми повідомлятимемо вас через офіційні канали комунікації.

16.03.2020

Симптоми СOVID-19, грипу та застуди

Відчуваєте, що захворіли: грип, застуда чи коронавірус? Не поспішайте панікувати, спершу з’ясуйте симптоми. Пропонуємо табличку, що допоможе вам зорієнтуватися. Нагадуємо, що остаточний діагноз може поставити виключно лікар.

19.02.2020

Як отримати безоплатні препарати по програмі "Доступні ліки"

Як отримати безоплатні ліки у мережі аптек «Здорова Родина» та аптеках-партнерах за урядовою програмою «Доступні ліки»?

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information