Новини

17.03.2020 Корисні поради і лайфхаки: ми запустили YouTube-канал "Здорова Родина"

Цікавої та корисної інформації забагато не буває. Саме тому ми розпочали роботу над створенням YouTube-каналу «Здорова Родина».

На нашому каналі можна у легкій та доступній формі отримати інформацію про складні теми. У перших відео розкриваємо актуальні питання із царин косметології, дієтології, фітнесу та догляду за собою.

Для зручності, ми розділили відео за рубриками. Наразі активними є рубрики «Поради фармацевта» і «Фітнес та дієтологія».

Якщо бажаєте якомога довше виглядати молодими, або уникати продуктів, які шкодять нашому здоров’ю, попри те, що вважаються «корисними», дивіться відео з рубрики «Фітнес та дієтологія». А в рубриці «Поради фармацевта», ділимося інформацією як гарно виглядати без надмірних затрат та які копійчані препарати з аптеки замінюють дорогі косметичні засоби.

Переходьте на YouTube-канал «Здорова Родина», підписуйтеся, кладіть «вподобайки» та пишіть у коментарях, на яку тему ви б хотіли побачити відео.


18.09.2020

З Днем фармацевта!

Дорогі друзі, колеги, партнери! З любов'ю Ваша мережа аптек "Здорова Родина"

18.08.2020

Опублікуй фото із аптекою та вигравай подарунок!

Мережа аптек «Здорова Родина» запускає флешмоб. Опублікуй фото із аптекою та вигравай подарунок! Для участі у флешмобі потрібно зробити селфі на фоні аптеки та опублікувати фото у соцмережі Faсebook

10.08.2020

Завітайте і отримайте набір зразків для знайомства з брендом VICHY!

Упродовж місяця ви маєте можливість отримати набір зразків та познайомитися з гамами бренду, що вас цікавлять. У набір зі зразками також входить сертифікат, з яким Ви можете отримати подарунок* всього за 1 грн.

06.08.2020

Знижки до -30% на косметику у серпні*!

Економія повинна бути присутньою у кожному з нас! Ну а зараз Ви будете просто сяяти від щастя, бо мережа аптек "Здорова Родина" разом з компанією Beauty Life та SDM-Pharma дарують нереальні знижки на косметичні засоби.

17.07.2020

Допоможи Здоровкові зібрати звірят!

Збирай наліпки із звірятами, наклеюй у відповідні місця в альбомі та складай кодове слово. Всі, хто правильно склав слово, отримують подарунки та візьмуть участь у великому розіграші !

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information