Новини

17.03.2020 Корисні поради і лайфхаки: ми запустили YouTube-канал "Здорова Родина"

Цікавої та корисної інформації забагато не буває. Саме тому ми розпочали роботу над створенням YouTube-каналу «Здорова Родина».

На нашому каналі можна у легкій та доступній формі отримати інформацію про складні теми. У перших відео розкриваємо актуальні питання із царин косметології, дієтології, фітнесу та догляду за собою.

Для зручності, ми розділили відео за рубриками. Наразі активними є рубрики «Поради фармацевта» і «Фітнес та дієтологія».

Якщо бажаєте якомога довше виглядати молодими, або уникати продуктів, які шкодять нашому здоров’ю, попри те, що вважаються «корисними», дивіться відео з рубрики «Фітнес та дієтологія». А в рубриці «Поради фармацевта», ділимося інформацією як гарно виглядати без надмірних затрат та які копійчані препарати з аптеки замінюють дорогі косметичні засоби.

Переходьте на YouTube-канал «Здорова Родина», підписуйтеся, кладіть «вподобайки» та пишіть у коментарях, на яку тему ви б хотіли побачити відео.


25.03.2022

Купуй товари за програмою "Пакунок малюка" в аптеках Здорова Родина

Уряд ухвалив рішення, що дозволяє сім'ям під час воєнного стану використати кошти грошової компенсації "пакунок малюка" на будь-які необхідні товари💚

25.01.2022

Купуйте ліки за програмою єПідтримка в Дії в Аптеках Здорова Родина

Від сьогодні у вас є можливість придбати ліки в мережі аптек Здорова Родина за 1000 грн від держави💊

30.11.2021

Ехінасаль – рослинний сироп для лікування кашлю

Компоненти Ехінасаль підібрані таким чином щоб лікувати і сухий і вологий кашель, тому не потрібно хвилюватися чи правильно підібрано сироп.

29.10.2021

Нормалізація роботи печінки та жовчовивідних шляхів із Рафахоліном Ц

Алкоголь, жирна та гостра їжа, переїдання, порушення режиму харчування, стрес – все це є причинами розладів роботи печінки жовчних шляхів та жовчного міхура, в результаті чого зменшується кількість жовчі, яка необхідна в процесі перетравлювання їжі.

30.09.2021

Гемороль – найкращий вибір при геморої

Гемороль – комплексний препарат на основі екстрактів 6 лікарських трав: ромашки, рокитника, деревію, кори каштану кінського, перстачу та беладони, для лікування геморою, хронічного проктиту, тріщини заднього проходу.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information