Новини

30.09.2021 Гемороль – найкращий вибір при геморої

Гемороль – комплексний препарат на основі екстрактів  6 лікарських трав: ромашки, рокитника, деревію, кори каштану кінського, перстачу та беладони, для лікування геморою, хронічного проктиту, тріщини заднього проходу. 

 Натуральні компоненти у складі Гемороль допомагають не тільки усунути біль, свербіж, печіння, зменшити кровотечу, зняти запалення та набряк, а і підвищити тонус судинної стінки, запобігти тромбозу та покращити мікроциркуляцію крові в зоні ураження. Гліцерин заспокоює внутрішній сфінктер прямої кишки, а бензокаїн допомагає зменшити больові відчуття, під час під час введення супозиторію.

 У 2020 році Гемороль отримав у Польщі нагороду “Добра Марка”. Сертифікат “Добра Марка” видається на продукцію високої якості, яка є визнаною у своїй ринковій категорії. Така нагорода підтверджує критерій довіри та надійності для клієнтів.

 Дорослим Гемороль призначають по 1-му супозиторію на ніч (в деяких випадках по 2-3 супозиторії протягом дня), що говорить про зручність у використанні препарату . Тривалість лікування всього 7 днів. Починає діяти вже через 1 хвилину після введення супозиторію.

 Порадьтесь з лікарем перед використанням, засіб має протипоказання, серед яких вагітність, деякі захворювання серця, глаукома та інші. Докладніше в інструкції.

 У кожної людини своє слабке місце, і, якщо ви страждаєте від геморою, подбайте про те, щоб під рукою завжди був ефективний препарат. 


29.08.2022

50% від продажів вітаміну D3 «Олідетрим 2000» на закупівлю реанімобілі

Відтепер 50% від кожної реалізованої упаковки вітаміну D3 «Олідетрим 2000» спрямуються на закупівлю реанімобілів, оснащених спеціальним обладнанням

25.03.2022

Купуй товари за програмою "Пакунок малюка" в аптеках Здорова Родина

Уряд ухвалив рішення, що дозволяє сім'ям під час воєнного стану використати кошти грошової компенсації "пакунок малюка" на будь-які необхідні товари💚

25.01.2022

Купуйте ліки за програмою єПідтримка в Дії в Аптеках Здорова Родина

Від сьогодні у вас є можливість придбати ліки в мережі аптек Здорова Родина за 1000 грн від держави💊

30.11.2021

Ехінасаль – рослинний сироп для лікування кашлю

Компоненти Ехінасаль підібрані таким чином щоб лікувати і сухий і вологий кашель, тому не потрібно хвилюватися чи правильно підібрано сироп.

29.10.2021

Нормалізація роботи печінки та жовчовивідних шляхів із Рафахоліном Ц

Алкоголь, жирна та гостра їжа, переїдання, порушення режиму харчування, стрес – все це є причинами розладів роботи печінки жовчних шляхів та жовчного міхура, в результаті чого зменшується кількість жовчі, яка необхідна в процесі перетравлювання їжі.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information