Новини

07.10.2020 Благодійна програма "Народжені для обіймів"

Компанія Кімберлі-Кларк з 01.10.2020 по 17.11.2020 проводить національну благодійну програму по зібранню коштів на впровадження "методу кенгуру" у перинатальних центрах України «Народжені для обіймів».  

Народження недоношених дітей — наразі є глобальною проблемою не лише в Україні, а і в усьому світі. В середньому на планеті кожна 10-та дитина народжується передчасно.

Саме тому бренд Huggies разом з ГО «Ранні Пташки» протягом шести років допомагає малюкам-поспішайкам у рамках соціальної програми «Народжені для обіймів», поширюючи знання про Метод Кенгуру, що є золотим стандартом у виходжуванні недоношених малюків, сприяючи у його впровадженні та надаючи благодійну допомогу перинатальним центрам України.

Перше, що малюк відчуває після народження – найніжніші обійми своєї матері. Підгузок Huggies elite soft стає другими обіймами для новонародженого малюка. Ось чому так важливо, щоб він був таким же, як мамин ніжний дотик.

Механіка програми: при покупці упаковки із наліпкою благодійної програми, 5 грн. з даної покупки будуть перераховані на закупку необхідних матеріалів по введеню програми «методу кенгуру» в перинатальних центрах.

Термін дії програми: з 01.10. 2020 по 17.11.2020

Детальні умови

Довідатися адреси та телефони аптек «Здорова Родина» можна за цим посиланням 

Довідатися адреси та телефони аптек-партнерів можна за цим посиланням

Здоров’я Вам і Вашій родині!

30.11.2021

Ехінасаль – рослинний сироп для лікування кашлю

Компоненти Ехінасаль підібрані таким чином щоб лікувати і сухий і вологий кашель, тому не потрібно хвилюватися чи правильно підібрано сироп.

29.10.2021

Нормалізація роботи печінки та жовчовивідних шляхів із Рафахоліном Ц

Алкоголь, жирна та гостра їжа, переїдання, порушення режиму харчування, стрес – все це є причинами розладів роботи печінки жовчних шляхів та жовчного міхура, в результаті чого зменшується кількість жовчі, яка необхідна в процесі перетравлювання їжі.

30.09.2021

Гемороль – найкращий вибір при геморої

Гемороль – комплексний препарат на основі екстрактів 6 лікарських трав: ромашки, рокитника, деревію, кори каштану кінського, перстачу та беладони, для лікування геморою, хронічного проктиту, тріщини заднього проходу.

30.04.2021

Вітаємо з Великоднем!

Щиро вітаємо Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаю Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес!

24.11.2020

"Чорна П'ятниця 2020" -50%

Знижки до -50% на всі відомі бренди косметики. У кожного любителя шопінгу цей день обведений у календарі, адже саме в цей день відбувається знаменита "Чорна П'ятниця 2020". Вона єднає весь світ в божевільний хаос знижок та покупок.

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information