Новини

07.10.2020 Благодійна програма "Народжені для обіймів"

Компанія Кімберлі-Кларк з 01.10.2020 по 17.11.2020 проводить національну благодійну програму по зібранню коштів на впровадження "методу кенгуру" у перинатальних центрах України «Народжені для обіймів».  

Народження недоношених дітей — наразі є глобальною проблемою не лише в Україні, а і в усьому світі. В середньому на планеті кожна 10-та дитина народжується передчасно.

Саме тому бренд Huggies разом з ГО «Ранні Пташки» протягом шести років допомагає малюкам-поспішайкам у рамках соціальної програми «Народжені для обіймів», поширюючи знання про Метод Кенгуру, що є золотим стандартом у виходжуванні недоношених малюків, сприяючи у його впровадженні та надаючи благодійну допомогу перинатальним центрам України.

Перше, що малюк відчуває після народження – найніжніші обійми своєї матері. Підгузок Huggies elite soft стає другими обіймами для новонародженого малюка. Ось чому так важливо, щоб він був таким же, як мамин ніжний дотик.

Механіка програми: при покупці упаковки із наліпкою благодійної програми, 5 грн. з даної покупки будуть перераховані на закупку необхідних матеріалів по введеню програми «методу кенгуру» в перинатальних центрах.

Термін дії програми: з 01.10. 2020 по 17.11.2020

Детальні умови

Довідатися адреси та телефони аптек «Здорова Родина» можна за цим посиланням 

Довідатися адреси та телефони аптек-партнерів можна за цим посиланням

Здоров’я Вам і Вашій родині!

05.10.2020

Знижки на косметику у жовтні

на лінійку Anti-Aging та Stop AKN від бренду BABE Laboratorios. Цієї осені твоя шкіра повинна бути найкращою!

24.09.2020

Всесвітній день серця 29 ВЕРЕСНЯ!

Пройдіть безкоштовне профілактичне обстеження серця в аптеках мережі "Здорова Родина", яке пропонує швейцарська ініціатива, що була надана компанією "ACINO", Швейцарія

21.09.2020

Відтепер у наших аптеках є продукція компанії MartiDerm

Іспанський бренд дермокосметики. Лідер іспанського ринку в сегменті коштів антивікового догляду для обличчя і в сегменті ампульних засобів для зовнішнього застосування. При покупці будь-якої продукції бренду MartiDerm ви гарантовано отримаєте подарунок!*

18.09.2020

З Днем фармацевта!

Дорогі друзі, колеги, партнери! З любов'ю Ваша мережа аптек "Здорова Родина"

18.08.2020

Опублікуй фото із аптекою та вигравай подарунок!

Мережа аптек «Здорова Родина» запускає флешмоб. Опублікуй фото із аптекою та вигравай подарунок! Для участі у флешмобі потрібно зробити селфі на фоні аптеки та опублікувати фото у соцмережі Faсebook

БІЛЬШЕ ТУТ
About Information