ОРЕНДА

Площа - від 50кв2

Трафік

Довгостроковий
термін оренди

Санвузол

Мережа аптек «Здорова Родина» візьме в оренду нежитлові приміщення


Нас цікавлять приміщення площею від 50 квадратних метрів у населених пунктах від 5 тисяч осіб. Приміщення має знаходитись на першому поверсі із фасадним входом у місцях із високою прохідністю. Обов’язковою умовою оренди є наявність санвузла або можливість його встановлення.


Пропозиції щодо оренди приміщень надсилайте нам на електронну скриньку orenda@zr.if.ua або телефонуйте на наш контактний номер +38(095)7068738 артість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв'язку).

НАПИШІТЬ НАМ

Дякую, резюме надіслане

ОСТАННІ НОВИНИ

26.03.2020 ПЕРЕЛІК АПТЕК, У ЯКИХ МОЖНА ПРИДБАТИ АНТИСЕПТИКИ
Повідомляємо, що в аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери надійшли у продаж антисептичні засоби. Перелік аптек, де можна придбати згадані засоби, наведений нижче.
24.03.2020 ОН-ЛАЙН КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙ
Бажаєте скинути вагу, але не знаєте з чого почати? Можливо, достатньо просто зменшити споживання калорій протягом дня. Але ж рахувати ці калорії так нудно! Підтримуйте бажану вагу із задоволенням! Спеціально для вас ми розробили он-лайн калькулятор.
19.03.2020 Робота аптек "Здорова Родина" під час карантину
На час проведення карантинних заходів, спричинених поширенням коронавірусу, аптеки мережі «Здорова Родина» та аптеки-партнери працюють у штатному режимі. Про зміни у графіках роботи ми повідомлятимемо вас через офіційні канали комунікації.
Більше тут

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

БІЛЬШЕ ТУТ