ПРО НАС

AboutPic

АПТЕКА "ЗДОРОВА РОДИНА"


Щастя – це коли рідні та близькі нам люди здорові. Щастя – це... Здорова родина. Ці цінності надихають нас, починаючи з 1998 року, коли розпочала роботу перша аптека Здорова Родина. Ми робимо все для того, щоб вам було максимально зручно купити ліки або скористатись послугою онлайн резервування ліків. Ми дбаємо про те, щоб в аптеках «Здорова Родина» були представлені виключно якісні препарати та ліки, що пройшли сертифікацію у МОЗ. Тож наші клієнти можуть бути упевнені у власній безпеці.

Сьогодні мережа аптек «Здорова Родина» є одним з лідерів у сфері фармацевтичного рітейлу в Україні. Це дозволяє нам пропонувати максимально доступні ціни на ліки. Якщо ви не бажаєте переплачувати й шукаєте аптеку з оптовими чи соціальними цінами – вам точно до нас. Для вашої зручності, ми можемо зарезервувати й доставити необхідні ліки до найближчої аптеки на ваш вибір. Чимало наших аптек працюють цілодобово.

АКЦІЇ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ


У наших аптеках за акційними цінами завжди можна купити препарати, реалізація яких не обмежена українським законодавством. Регулярно ми пропонуємо привабливі ціни на найбільш актуальні ліки та медпрепарати у рамках акцій «Хіт-ціна» та «Вигода+». Різноманітні препарати для лікування вірусів, грипу, алергії, травм, гомеопатія, - все це в аптеці «Здорова Родина», яка завжди поруч.

У нашій мережі діють багато соціальних програм:«Оранж кард», «Разом», «Захисти своє майбутнє», «Терапія ПЛЮС», «Захистіть судини - збережіть серце»,  «Свобода руху MoviHealth», «Цінність для здоров’я», «Ключ до життя», «Жіноче здоров’я від Байер», «Здоров'я від Байер», «Доступні ліки» та інші. 

Кваліфіковані провізори та фармацевти, які працюють в мережі аптек «Здорова Родина», завжди допоможуть професійною консультацією у виборі медичних препаратів. А наш віртуальний консультант Здоровко ще й підніме настрій.

АПТЕКА "ЗДОРОВА РОДИНА" ЗАВЖДИ ПОРУЧ


Мережа аптек «Здорова Родина» представлена у понад 70 населених пунктах низки областей України: Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Хмельницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Вінницькій та Чернігівській.

Переглянути адреси та контакти наших аптек.

НАШІ ЦІННОСТІ

Доступні ліки

ЯК ОТРИМАТИ РЕЦЕПТ НА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

З 1 квітня 2019 року ліки за урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки» можна отримати тільки за електронним рецептом, виписаним сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами через електронну систему охорони здоров’я. 

1. Рецепт можна отримати виключно в лікаря (сімейного, терапевта або педіатра) з яким підписана декларація. Без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» буде неможливо.

2. Лікар проводить прийом і виписує рецепт.

3. Лікар має перевірити ваш номер телефону та виписати рецепт в електронній системі охорони здоров’я.

4. Ви отримаєте на мобільний телефон СМС із номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці. Зміст СМС: «Ваш рецепт:  ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ. Код підтвердження: ХХХХ».

5. Зайдіть до найближчої до вас аптеки «Здорова родина», що бере участь у програмі «Доступні ліки» та назвіть працівнику аптеки номер рецепта.

6. Вам запропонують лікарські засоби, які є в цій аптеці і входять в програму «Доступні ліки». Оберіть один із лікарських засобів і назвіть чотиризначний код підтвердження. 

ДЕТАЛІ ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ100% без підробок

Здоров’я – безцінне, на ньому не варто економити

Гарантуємо, що контроль якості препаратів у аптеках “Здорова Родина” відбувається за всіма стандартами, відповідно до законодавства України.

У нас 100% сертифіковані усі препарати, тому, будьте впевнені, що в аптеці “Здорова Родина” ви купуєте якісну та оригінальну продукцію.

Також у аптеці ви можете ознайомитися з усіма сертифікатами якості на продукцію, яка у нас продається.

Вже понад 20 років ми допомагаємо людям у боротьбі із захворюваннями та профілактикою хвороб!

Ми - доступні

Зручне розташування аптек, сертифікована продукція, доступні ціни та високоякісний сервіс – це «Здорова Родина». Наші аптеки мають зручне розташування у понад 70 населених пунктах в 11 областях України.

У нас вигідно: маємо помірні ціни, а також постійно діють знижки та акції. Також ми можемо зарезервувати й доставити необхідні ліки до найближчої аптеки на Ваш вибір. 

У нас працюють висококваліфіковані провізори, які проконсультують Вас і допоможуть у виборі товарів медичного призначення. 

У багатьох аптеках мережі «Здорова Родина» є облаштоване місце з тонометром, де Ви можете безкоштовно виміряти показники тиску. А для зручності людей з обмеженими можливостями, а також для людей з ураженнями опорно-рухового апарату, в наших аптеках встановлені кнопки виклику провізора.

Ми бажаємо здоров’я Вам і Вашій родині. І пам’ятайте: Щастя – це…  Здорова родина.

Ми допомагаємо

Місія компанії «Здорова Родина» - зробити кожну українську родину здоровою.

Наша мета – не продавати, а допомагати.

Як відомо, найкращий спосіб лікування – профілактика. Зокрема, завдяки здоровому способу життя.

Втім, якщо з різних причин Вам необхідні медичні препарати, ми якісно проконсультуємо кожного клієнта та допоможемо з вибором потрібних ліків. Ми працюємо тільки з оригінальною та сертифікованою продукцією, з кожним роком підвищуючи якість обслуговування.

Можете бути впевненими, що в аптеках «Здорова Родина» ви завжди отримаєте високу якість обслуговування, корисні консультації та медичні препарати, що потрібно саме Вам.

Для Вашої зручності, наші аптеки беруть участь у низці соціальних програм. Це дозволяє знизити ціну необхідних ліків або ж дає Вам можливість отримати ліки безкоштовно, за рахунок бюджетних коштів.

Соціальні програми, у яких беруть участь наші аптеки: «Оранж кард», «Разом», «Захисти своє майбутнє», «Терапія ПЛЮС», «Захистіть судини - збережіть серце»,  «Свобода руху MoviHealth», «Цінність для здоров’я», «Ключ до життя», «Жіноче здоров’я від Байер», «Здоров'я від Байер», «Доступні ліки» та інші.

Чекаємо на Вас в аптеках «Здорова Родина»!

Cоціальні програми

АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

БІЛЬШЕ ТУТ