Новости

22.11.2019 Здоровко на Крайовій Пластовій Спартакіаді в Ивано-ФранковскеСостоялась Шістнадцята Крайова Спартакіада в Ивано-Франковске


15-17 ноября в Ивано-Франковске состоялась Шістнадцята Крайова Спартакіада, организованная местной ячейкой Пласта.

Традиция проведения краевых спартакиад зародилась в 2000 году во Львове, после чего опыт перенял Ивано-Франковск. В этом году на краевую спартакиаду в Ивано-Франковск прибыли 235 пластунов со всей Украины!

Командные соревнования проходили в таких видах спорта как волейбол, баскетбол, гандбол и футбол.

Сеть аптек «Здорова Родина» поддержала инициативу проведения мероприятия и позаботилась о безопасности участников, укомплектовав аптечки лекарственными препаратами и медицинскими средствами.

А наш Здоровко, хоть и не участвовал в соревнованиях, но активно болел и поддерживал пластунов. Не пропустил Здоровко и церемонию награждения победителей.

Как все происходило? Здесь фотоотчет с мероприятия.25.03.2022

Купуй товари за програмою "Пакунок малюка" в аптеках Здорова Родина

Уряд ухвалив рішення, що дозволяє сім'ям під час воєнного стану використати кошти грошової компенсації "пакунок малюка" на будь-які необхідні товари💚

25.01.2022

Купуйте ліки за програмою єПідтримка в Дії в Аптеках Здорова Родина

Від сьогодні у вас є можливість придбати ліки в мережі аптек Здорова Родина за 1000 грн від держави💊

30.11.2021

Ехінасаль – рослинний сироп для лікування кашлю

Компоненти Ехінасаль підібрані таким чином щоб лікувати і сухий і вологий кашель, тому не потрібно хвилюватися чи правильно підібрано сироп.

29.10.2021

Нормалізація роботи печінки та жовчовивідних шляхів із Рафахоліном Ц

Алкоголь, жирна та гостра їжа, переїдання, порушення режиму харчування, стрес – все це є причинами розладів роботи печінки жовчних шляхів та жовчного міхура, в результаті чого зменшується кількість жовчі, яка необхідна в процесі перетравлювання їжі.

30.09.2021

Гемороль – найкращий вибір при геморої

Гемороль – комплексний препарат на основі екстрактів 6 лікарських трав: ромашки, рокитника, деревію, кори каштану кінського, перстачу та беладони, для лікування геморою, хронічного проктиту, тріщини заднього проходу.

БОЛЬШЕ
About Information