Акційна пропозиція:
Хіт-ціна* - акція в аптеках мережі Здорова Родина та в аптеках-партнерах

Агерп

Агерп

Аллертек

Аллертек

Банеоцин

Банеоцин

Боботик

Боботик

Бронхолітин

Бронхолітин

Галазолін

Галазолін

Гербалор

Гербалор

Екзодерил

Екзодерил

Емоліум

Емоліум

Єврофаст

Єврофаст

Інгалятор компресорний

Інгалятор компресорний

Інгалятор компресорний Gamma

Інгалятор компресорний Gamma

Карсил

Карсил

Л-Май

Л-Май

Лакалут (крем)

Лакалут (крем)

Ламікон

Ламікон

Лінекс

Лінекс

Магне-В6

Магне-В6

Нікоретте

Нікоретте

Но-шпа

Но-шпа

Септолете

Септолете

Супероптік

Супероптік

Табекс

Табекс

Тайлолфен Хот

Тайлолфен Хот

Темпалгін

Темпалгін

Тена Леді

Тена Леді

терафлю450x450

терафлю

Тизин

Тизин

Тонометр dr frei

Тонометр dr frei

Фенокіт

Фенокіт

Фестал

Фестал

Флеботон

Флеботон

Хепілор

Хепілор

Юлайзер

Юлайзер

*Усі акційні пропозиції є безрецептурними препаратами. Вказані біля товарів відсотки знижки розраховуються відповідно до роздрібної ціни у точці продажу. Знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, що відбуваються у зазначений період. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням препаратів ознайомтесь з інструкцією, що міститься в упаковці та проконсультуйтесь з лікарем. Самолікування шкідливе для вашого здоров'я. Тримати у недоступному для дітей місці.
Термін дії акції «Хіт-ціна» з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року в аптеках аптечної мережі «Здорова родина» та аптеках-партнерах. Знижка надається учасникам акції, які протягом встановленого Організатором терміну придбають лікарські засоби або косметику, на які розповсюджується дія Рекламної акції.
Учасники акції. В Акції можуть брати участь будь-які фізичні особи, що досягли 18 років, проживають на території України, та здійснили купівлю споживчих товарів медичного спрямування та косметики.
Щомісяця асортимент лікарських засобів та косметики, на які надається знижка, визначається Організатором самостійно. Учасники повідомляються про знижку на лікарські засоби та косметику та термін дії акційної пропозиції через інформаційні матеріали, розміщені в аптеках Організатора, на офіційному сайті чи безпосередньо в аптеках у фармацевтів.
Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, призупиняти, зупиняти проведення Акції. Учасники, що взяли участь у даній Акції, тим самим погоджуються на участь в інтерв’юванні, що проводиться з метою рекламування та пов’язаному з участю в Акції, участі в фото- і відеозйомках, що проводяться в рекламних цілях. Додаткове винагородження за участь у перелічених вище заходах не виплачується.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.
Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Організатором Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, як на момент проведення Акції, так і в майбутньому, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Ознайомтесь з офіційними умовами акції: