Акційна пропозиція:
Хіт-ціна - акція в аптеках мережі Здорова Родина та в аптеках-партнерах

Алмагель А, саше №20

Алмагель А, саше №20

Алмагель Нео, саше №20

Алмагель Нео, саше №20

Вугілля біле, таблетки №10, 210 мг

Вугілля біле, таблетки №10, 210 мг

Екзодерил крем 1%, 30г

Екзодерил крем 1%, 30г

Екзодерил розчин 1%, 20 мл

Екзодерил розчин 1%, 20 мл

Лінекс Форте, капсули №14

Лінекс Форте, капсули №14

Троксевазин гель, 100 г

Троксевазин гель, 100 г

Турбіотик дисбактеріоз, саше №15

Турбіотик дисбактеріоз, саше №15

Турбіотик діарея, саше №10

Турбіотик діарея, саше №10

Перед використанням проконсультуйтеся із лікарем та уважно прочитайте інструкцію.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.

Термін дії акції «Хіт-ціна» з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року в аптеках аптечної мережі «Здорова родина» та аптеках-партнерах. Знижка надається учасникам акції, які протягом встановленого Організатором терміну придбають лікарські засоби або косметику, на які розповсюджується дія Рекламної акції.
Учасники акції. В Акції можуть брати участь будь-які фізичні особи, що досягли 18 років, проживають на території України, та здійснили купівлю споживчих товарів медичного спрямування та косметики.
Щомісяця асортимент лікарських засобів та косметики, на які надається знижка, визначається Організатором самостійно. Учасники повідомляються про знижку на лікарські засоби та косметику та термін дії акційної пропозиції через інформаційні матеріали, розміщені в аптеках Організатора, на офіційному сайті чи безпосередньо в аптеках у фармацевтів.
Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, призупиняти, зупиняти проведення Акції. Учасники, що взяли участь у даній Акції, тим самим погоджуються на участь в інтерв’юванні, що проводиться з метою рекламування та пов’язаному з участю в Акції, участі в фото- і відеозйомках, що проводяться в рекламних цілях. Додаткове винагородження за участь у перелічених вище заходах не виплачується.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.
Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Організатором Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, як на момент проведення Акції, так і в майбутньому, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Ознайомтесь з офіційними умовами акції: