Акційна пропозиція:
Хіт-ціна* - акція в аптеках мережі Здорова Родина та в аптеках-партнерах

Аллертек

Аллертек

Амброксол

Амброксол

АСК-Тева

АСК-Тева

Афлубін

Афлубін

АЦЦ Лонг

АЦЦ Лонг

Боботик

Боботик

Вольтарен форте

Вольтарен форте

Гербалор

Гербалор

Грипаут

Грипаут

Диклак гель

Диклак гель

Діклосейф

Діклосейф

Евкаспрей

Евкаспрей

Ессенціале

Ессенціале

Єврофаст

Єврофаст

Зотек

Зотек

Ібуфен Юніор

Ібуфен Юніор

Колдрекс

Колдрекс

Лазолван

Лазолван

Лазорин

Лазорин

Лангес

Лангес

Лінекс

Лінекс

Но-шпа і форте

Но-шпа і форте

Риб'ячий жир-Тева

Риб'ячий жир-Тева

Седасен Органік

Седасен Органік

Стоптусин

Стоптусин

Супероптік аква

Супероптік аква

Тайлолфен хот

Тайлолфен хот

Тизин

Тизин

Фестал

Фестал

*Усі акційні пропозиції є безрецептурними препаратами. Вказані біля товарів відсотки знижки розраховуються відповідно до роздрібної ціни у точці продажу. Знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями, що відбуваються у зазначений період. Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням препаратів ознайомтесь з інструкцією, що міститься в упаковці та проконсультуйтесь з лікарем. Самолікування шкідливе для вашого здоров'я. Тримати у недоступному для дітей місці.
Термін дії акції «Хіт-ціна» з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року в аптеках аптечної мережі «Здорова родина» та аптеках-партнерах. Знижка надається учасникам акції, які протягом встановленого Організатором терміну придбають лікарські засоби або косметику, на які розповсюджується дія Рекламної акції.
Учасники акції. В Акції можуть брати участь будь-які фізичні особи, що досягли 18 років, проживають на території України, та здійснили купівлю споживчих товарів медичного спрямування та косметики.
Щомісяця асортимент лікарських засобів та косметики, на які надається знижка, визначається Організатором самостійно. Учасники повідомляються про знижку на лікарські засоби та косметику та термін дії акційної пропозиції через інформаційні матеріали, розміщені в аптеках Організатора, на офіційному сайті чи безпосередньо в аптеках у фармацевтів.
Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, призупиняти, зупиняти проведення Акції. Учасники, що взяли участь у даній Акції, тим самим погоджуються на участь в інтерв’юванні, що проводиться з метою рекламування та пов’язаному з участю в Акції, участі в фото- і відеозйомках, що проводяться в рекламних цілях. Додаткове винагородження за участь у перелічених вище заходах не виплачується.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції свідчить і підтверджує, що ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.
Учасник підтверджує свою згоду на здійснення Організатором Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, як на момент проведення Акції, так і в майбутньому, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Ознайомтесь з офіційними умовами акції:

Cоціальні програми